Екструдований пінополістирол

%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b9-2Виробництво екструдованого пінополістиролу засноване на інших фізичних законах, ніж виробництво пінопласту; відповідно, і матеріал набуває інші властивості і структуру. Його роблять методом екструзії – сировина з твердого стану переходить в в’язко-текучий, і саме ця маса, а не окремі гранули, є основою виробів. Екструдований пінополістирол має міцну, цільну мікроструктуру, що складається з дрібних, повністю закритих комірок. Завдяки такій структурі матеріал має теплопровідність від 0,026 до 0,035Вт/м*К. ЕППС має набагато більш високу міцність на стискання, ніж пінопласт, паронепроникний і практично не вбирає вологу, що забезпечує майже незмінність теплопровідності у вологих умовах. Це дозволяє застосовувати даний утеплювач без додаткової гідроізоляції. Тому його рекомендують для утеплення стін, дахів, а також конструкцій, які працюють в умовах підвищеної вологості або частого контакту з водою, перш за все для фундаментів, підвальних приміщень і цокольних поверхів. Але при виборі даного утеплювального матеріалу слід враховувати низьку стійкість до високих температур і ультрафіолету. Також одним з недоліків є те, що під штукатурним фасадом пінополістирол не «дихає», тобто не випускає зайву вологу з товщі стіни назовні.

%d0%b5%d0%ba%d1%81%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b9-1Вітчизняними виробниками на ринку утеплювачів представлені так звані термопанелі, що являють собою плити з пінополістиролу марки ПСБ-35С або екструдованого пінополістиролу. В якості декоративного покриття фасадних плит використовується натуральна мармурова крихта, пофарбована стійкими до впливу сонячних променів і атмосферних явищ фасадними фарбами. Для приклеювання крихти до пінополістиролу використовується полімерна суміш європейського виробництва, що забезпечує високу механічну стійкість до стирання і запобігає осипанню декоративного шару в процесі експлуатації.
Чотиристороннє з’єднання “шип-паз” повністю усуває «місток холоду», завдяки чому ефективність теплоізоляції термопанелями фактично вдвічі вища в порівнянні з традиційним «мокрим способом». Основні переваги такої фасадної системи це: привабливий зовнішній вигляд, широка колірна гамма, висока швидкість і простота монтажу. Виробником гарантується в процесі виробництві використання якісних матеріалів, стійкість готового продукту до старіння, збереження експлуатаційної якості без зміни геометричної форми, розмірів і кольору.

Зворотній зв'язок

[contact-form-7 id=”199″ title=”Контактна форма 1″]

×
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[star rating=”5″ numeric=”yes”]


×