Піноскло

%d0%bf%d1%96%d0%bd%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%be

Неорганічний утеплювач, який виробляють з кварцового піску, скляного бою і кам’яного вугілля, подрібненого в порошок. У процесі випалу відбувається розм’якшення часток скляного порошку і його спікання, а гази, що виділяються при згоранні і розкладанні вугілля, спучують в’язку скломасу. В результаті утворюється легкий матеріал із закритими порами, що забезпечує його повну водо- і паронепроникність. Завдяки цим якостям відпадає необхідність застосування пароізоляційних плівок і гарантована стабільність теплоізоляційних властивостей в процесі експлуатації.

Піноскло відноситься до групи негорючих матеріалів і має необмежений термін служби, протягом якого зберігаються його теплоізоляційні властивості. Хімічний склад матеріалу забезпечує його захист від гризунів, комах, бактерій, лишайників і мохів. Він стійкий до дії кислот і оберігає від корозії сусідні з ним матеріали. З точки зору екологічної безпеки – це виключно чистий матеріал, який не містить фенолформальдегідних та інших сполучників.
%d0%bf%d1%96%d0%bd%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%be2
Випускається у вигляді жорстких високоміцних плит з постійними фізичними властивостями і таким же коефіцієнтом термічного “розширення, як у сталі і бетону. Піноскло – найміцніший з усіх ефективних утеплювачів. Його міцність на стиск набагато вища, ніж у волокнистих матеріалів і пінопласту (до 160т/м 2 ). Плити випускаються різних типорозмірів, товщина варіюється в межах від 30 до 150мм. Залежно від типу виробів щільність коливається від 105 до 220кг/м 3 , коефіцієнт теплопровідності – від 0,04 до 0,07Вт/м*°С. Ізоляція зі спіненого скла використовується в широкому діапазоні температур від -260°С до +730°С і відноситься до класу вогнестійкості А1 (вогнетривкі матеріали). Вироби витримують до 50 циклів заморожування і відтавання. Піноскло придатне для вторинної переробки: старі плити подрібнюють, а отриманий порошок використовують для теплоізоляції дахів і інших плоских горизонтальних поверхонь.

Матеріал дуже технологічний – легко обробляється звичайним столярним інструментом. Укладання плит здійснюється на горизонтальні і вертикальні бетонні, металеві і дерев’яні поверхні. Зв’язується і склеюється будівельними сумішами, бітумом або клеєм будь-якого типу, може кріпитися механічно. При дотриманні технології монтажу піноскло забезпечує повну однорідність ізоляції і відсутність температурних містків холоду. При механічному пошкодженні теплоізоляційного шару потрібна заміна тільки пошкодженої ділянки, а не всієї ізоляції, що значно здешевлює ремонт.

Пористе скло широко використовується для теплоізоляції різних типів покрівлі, підлог і стель, фасадів нових і реконструйованих будівель, при будівництві будівель і споруд з підвищеною вологістю (наприклад, басейнів, саун).

Зворотній зв'язок

[contact-form-7 id=”199″ title=”Контактна форма 1″]

×
Відгуки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[star rating=”5″ numeric=”yes”]


×